L. is for the way you Look at me.

[dla anglojęzycznych czytelników udostępniam wersję angielską :)]

Jutro mam zamiar uporać się z większością spraw,które muszą być pilnie załatwione i będę mogła całkowicie oddać się tygodniowemu odpoczynkowi,który mnie czeka przed wyjazdem.Nie martwcie się jednak o mój dzisiejszy spadek formy - na planowanym wiejskim spotkaniu moje muffiny się pojawią :)

Jako,że najfajniejsze w życiu jest zmienianie dni zwykłych w niezwykłe,postanowiliśmy umówić się z Michałem na kolację 'we dwoje'.Przygotowanie dania głównego nie było moim najwiekszym problemem,jednak szukanie inspiracji dotyczących wystroju itp.było nie lada sztuką.I wiecie co,trochę to przykre,że na wszystkich forach znalazłam rady na zasadzie "Wszędzie pozaczepiaj serduszka,wbij się w ciasną spódniczkę i włóż seksowne szpilki".Cóż,nasza wersja była mniej 'elegancka' i wieczór zakończyliśmy oglądając komedię z Kate Hudson.Ale i tak było najlepiej na świecie.

eng:
Tomorrow I am going to take care of all my stuff which is to be done and I will have time to lesure before my department. Don't worry about my bad shape, I will have my muffins on our planned village meeting.

As the most wonderful thing to do is changing typical days into special ones, me and Michael decided to have a dinner just together. Doing the main course was not my biggest problem, the hard thing to do was to find an inspiration for the whole decoration. It's a pity that on the all web sites there are so many pieces of advice like: "stick little hearts everywhere, wear tiny skirt and high-heeled shoes". Well our version was less elegant and we finished with watching Kate Hudson's movie but all in all it was the best.


Natomiast dzisiaj,po porannej wyprawie do fryzjera udałam się z mamą oczywiście do słynnej już Strombolli gdzie mogłam celebrować mój nowy 'look'.Ponieważ jednak mam dzisiaj dzień niedyspozycji,zdjęcie nie wyszło zbyt korzystnie :P Obie foty z restauracji.

eng:
Today, after early trip to the hairdresser I went with my mom to "Strombolli" where we could celebrate my new look. Because of my health problems the photo wasn't very good. All photos from the restuarant.


3 skomentuj:

julka pisze...
16 lipca 2010 00:57

Wow na tym zdjęciu wyglądasz bardzo dorosło, już nie mogę się doczekać żeby zobaczyć cię " na żywo". Ja czekam na moją kolację z Waraniem we dwoje - jak on to ujął " Ja już mam wszystko zaplanowane, muszę tylko wybrać odpowiedni czas", więc czekam i czekam;)
Do zobaczenia jutro:*

melliefee pisze...
16 lipca 2010 12:07

The food looks delicious! And thanks for the english translation, makes it a lot easier for me. ;) What health problems?! Hope you are well! xo

monavampire pisze...
16 lipca 2010 14:17

Yeah,my favourite Italian restaurant,sooo goood :)
Haha,the translation was made by my fiance.See,he's so into languages :D
I don't have like serious healthy problems,he exaggerates ;) Just kiddin,I mean I have got like 'feeling blue' days because it's too hot outside for me,my body acts strange and I've got some ear problems because of sitting near to open window in the car.I hope it'll ok,thanks for your concern!
xoxo

Deja un comentario

Volver al inicio Volver arriba ~...~. Theme ligneous by pure-essence.net. Bloggerized by Chica Blogger.